|

Případový redesign webu

Domů / Redesign starého webu

Redesign webu
Redesign webu

Původní web, který byl vytvořen z noci na
druhý den, potřeboval zrenovovat. Po konzultaci
jsem začal pracovat na návrhu nového webu
a dále během 2 týdnů jsem celý web zkompletoval.

Původní web, který byl vytvořen z noci na druhý den, potřeboval zrenovovat. Po konzultaci jsem začal pracovat na návrhu nového webu a dále během 2 týdnů jsem celý web zkompletoval.

Jaký byl postup?

1. Vysvětlení problému

Úplně jako první jsme museli začít tím, si říct, co vše je na stránkách špatně. Shrnul jsem všechny nejdůležitější věci, ať už to byla responzivita pro mobilní zařízení či velice důležitý a to nesprávný účel webu.

2. Návrh řešení

Poté, co jsme probrali všechny závady, jsem navrhl své řešení a pomocí spolupráce jsme našli společné řešení, jak by nový web mohl fungovat, aby přilákal spousty nových návštěvníků. V tuhle chvíli už byla práce na mně a já začal tvořit návrh nových stránek.

smartmockups_lhb05l1g-min
smartmockups_lhb05l1g-min

Původní web

renovace2-min
renovace-min

Jaké jsou výsledky?

Nový web byl nejprve spuštěn a otestován se vší výbavou. Klient byl seznámen se všemi věcmi, jak k webu budou nyní přistupovat a zhlížet návštěvníci. Po odsouhlasení webu, byl web spuštěn v plné palbě!

1. Co přinesl nový web?

S novým webem přichází zcela nová vizuální tvář webu. Z webu, který byl sám vytvořen a upravován majitelem stránek, se stal zcela nový a jedinečný web se svojí grafikou.

2. Jaké byli požadavky na web?

Samozřejmě při konzultaci měl klient jednu připomínku a tou bylo, lehká úprava některých stránek. Po mém přesném návodu, který jsem poskytl, je možné si některé nadpisy upravovat dle libosti.

3. Co čeká majitele po renovaci webu?

Pomocí moderní techniky jsem dokázal na web dostat více návštěvníků a to znamená i větší počet nových klientů. S tímto novým designem webu, stránky nikoho jen tak neodradí a bude prozkoumávat web dál.

smartmockups_lh6r7nkp-removebg-preview-min
smartmockups_lh6r7nkp-removebg-preview-min

Na tento email vám pošlu PDF zdarma s rozšířenými tipy, jak zefektivnit své podnikání pomocí webových stránek

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.